certyfikaty

Wszystkie materiały, które widzisz w ofercie naszego sklepu przechodzą przez bardzo staranną i wnikliwą kontrolę. Każdy wzór jest weryfikowany osobiście przez projektantkę mody - Ewę Woj - to właśnie ona selekcjonuje dla Ciebie spośród wielu materiałów polskich, europejskich i azjatyckich, te, które są ciekawe, intrygujące wizualnie, praktyczne, łatwe w pielęgnacji, prezentują dobrą jakość oraz, co ważne, są rozsądne cenowo. 

Skład materiałów:

Ewa w ofercie eveselection wyselekcjonowała dla Was przede wszystkim materiały, które w swoim składzie mają:

  • bawełnę,
  • włókna pochodzące z celulozy drzewnej: wiskozę, lyocell (tencel), modal, 
  • wełnę,
  • w przypadku materiałów z drukami lub elementami połyskującymi: poliester.

Pochodzenie: 

Kraje, z których pochodzą wyselekcjonowane materiały to:

  • w przypadku dzianin: Polska, Holandia, Belgia i w małym stopniu inne kraje zachodniej Europy,
  • w przypadku tkanin i pozostałych surowców (w tym akcesoriów): Polska, Holandia, Belgia i inne kraje zachodniej Europy oraz kraje azjatyckie; 

Certyfikaty: 

Wszystkie dzianiny oraz część tkanin i pozostałych akcesoriów, które widzisz w ofercie naszego sklepu, posiadają certyfikaty jakości (w tym certyfikat Oeko-Tex). Jeśli z jakichś przyczyn potrzebujesz certyfikat dla danego produktu lub po prostu chcesz się dowiedzieć, czy dany surowiec posiada taki dokument, wystarczy, że skontaktujesz się z nami w dowolny sposób - mailowo, telefonicznie lub na naszych kanałach mediów społecznościowych. Informacje o tym, czy dany asortyment posiada certyfikat znajdują się zawsze na karcie danego produktu w tabeli z jego parametrami.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania pamiętaj, że zawsze jesteśmy do dyspozycji i możesz się z nami skontaktować:

poprzez mail: [email protected] lub telefonicznie: +48 533 679 199