czas i koszty wysyłki

 

Czas realizacji zamówienia:

W przypadku zamówień opłaconych szybką płatnością internetową oraz przy wyborze opcji płatności "za pobraniem" przystępujemy do realizacji Twojego zamówienia w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. To oznacza, że Twoje zamówienie dociera pod wskazany adres w ciągu maksymalnie 72 godzin, a zdecydowana większość przypadków dociera w ciągu 48 godzin. 

Jeśli do opłacenia zamówienia wybierzesz metodę płatności "przelew tradycyjny", wówczas przystępujemy do kompletowania przesyłki po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. 

W przypadku zamówień realizowanych poza terytorium Polski, do realizacji zamówienia przystępujemy według powyższych zasad. Zmienia się natomiast okres doręczenia niezbędny dla działania firmy kurierskiej. W przypadku krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej okres oczekiwania na dostawę paczki wynosi od 2 do 7 dni. W przypadku krajów poza Unią Europejską okres ten w skrajnych przypadkach może wydłużyć się nawet do 21 dni.

Ważne: 

  • zamówienia realizujemy w dni robocze, to jest od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych;
  • w przypadku zamówień składanych w dni świąteczne i dni między świętami, pierwszym dniem, w którym przystępujemy do realizacji wysyłki, jest dzień następujący po całej przerwie świątecznej (czyli święta+dni wypadające pomiędzy);
  • w przypadku trwających akcji promocyjnych zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji wysyłki nawet do 7 dni (w wyjątkowych przypadkach); 

Zakupiony towar jest chwilowo niedostępny lub został wycofany z kolekcji: 

W przypadku błędu systemu i dostępności towaru, którego w rzeczywistości aktualnie nie posiadamy w swoim magazynie, przysługuje Ci prawo do:

  • wybrania zamiennika o tej samej wartości lub wyższej za dopłatą,
  • zrezygnowania z zamówienia i zwrot wartości,
  • oczekiwania na ponowną dostępność produktu

Staramy się aby takie sytuacje należały do rzadkości, niemniej jednak, jeśli dojdzie do braku upragnionego produktu, poinformujemy Cię o tym niezwłocznie (maksymalnie prosimy o 3 dni robocze od momentu złożenia zamówienia).

 

Koszty wysyłki i dostępni operatorzy:

Dla Twojej wygody i zapewnienia Ci najwyższej jakości usługi udostępniamy tylko sprawdzonych i przetestowanych operatorów i przewoźników. Firmy kurierskie, z którymi współpracujemy w zakresie realizacji wysyłek krajowych (Polska) to: 

 

 

KURIER INPOST

standardowa przesyłka - 13,99 pln

przesyłka za pobraniem - 18,99 pln

 

PACZKOMATY INPOST

przesyłka do paczkomatu - 11,99 pln

przesyłka do paczkomatu za pobraniem - 16,99 pln

  

Przesyłka zamówienia powyżej kwoty 299,00 pln jest darmowa - dotyczy to tylko i wyłącznie wysyłek krajowych (Polska).

 

Wysyłka zagraniczna

Wysyłamy również za granicę! 

Poniżej prezentujemy cennik wysyłki zagranicznej do krajów UE.

Przedstawione ceny dotyczą paczek spełniających następujące kryteria:

  • waga do 5kg
  • wymiary paczki 40 x 40 x 30 cm

Aby dokonać zakupu z wysyłką zagraniczną należy w koszyku w części “Adres dostawy” wybrać z listy odpowiedni kraj doręczenia. System automatycznie zaktualizuje koszty wysyłki.

* WAŻNE!

Wysyłka do Norwegii oraz Wielkiej Brytanii podlega odprawie celnej. Koszty z tytułu cła dodatkowo ponosi kupujący a ich wysokość ustalana jest przez Urząd Celny właściwy dla danego kraju na podstawie wartości i zawartości paczki. Aby uzyskać informacje na temat wysokości opłat należy skontaktować się ze swoim Urzędem Celnym.

Więcej szczegółów dotyczących wysyłek zagranicznych znajdziesz w naszym Regulaminie §3

 


Jeśli masz jakiekolwiek pytania pamiętaj, że zawsze jesteśmy do dyspozycji i możesz się z nami skontaktować:

 

poprzez mail: [email protected] lub telefonicznie: +48 533 679 199