darmowa dostawa

Darmowa dostawa (Kurier Inpost ) już od 299,00 zł.

Napownica ręczna PRYM LOVE 390 902

Powiadom o dostępności
Cena
59,00 

Nasza firma (Eveselection) doda twój adres e-mail do specjalnej listy mailingowej dla tego produktu. Gdy produkt znajdzie się w magazynie, otrzymasz automatycznie wiadomość e-mail na jego temat, a Twój adres email zostanie usunięty z listy mailingowej produktu.

Dane będą widoczne dla niektórych członków naszego personelu. Jeśli chcesz usunąć swoje dane osobowe, wyślij wiadomość e-mail na adres kontakt@eveselection.com.

Jeśli uważasz, że Twoje dane osobowe zostały użyte niezgodnie z przeznaczeniem, masz prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Jesteśmy zobowiązani na mocy ogólnego rozporządzenia UE w sprawie ochrony danych, aby poinformować Cię o tym prawie; w rzeczywistości nie zamierzamy niewłaściwie wykorzystywać twoich danych.

Punkty programu lojalnościowego
Kupując produkty objęte programem lojalnościowym, zbierasz punkty, które następnie możesz wymienić na inne produkty dostępne w sklepie lub otrzymać stały rabat.Opcja dostępna tylko dla klientów zarejestrowanych.
 

opis

Nitownica, praska ręczna, napownica do montażu takich metalowych dodatków jak: nity, napy czy oczka z serii Prym Love. Można nią również nabijać elementy pasujące wielkością, a produkowane przez inne firmy.

W zestawie znajdują się trzy końcówki do wycinania dziurek, o średnicy 3 i 4 mm oraz końcówki do nabijania nap plastikowych. Napownica nabija również napy KAM 12 mm, serca i gwiazdki.

Kolor różowy.

dane techniczne

rozwinzwin

produkty z tej samej kategorii

24,90 
24,90 
24,90 
24,90 
14,90 
14,90 

dołącz do naszej społeczności

SZYCIE ONLINE Grupa na Facebook'u